| larousee a întrebat:

Ce cadou i-ati lua unei colege pretentioase. dar fara sa dati prea multi bani? nu imi trece prin cap nimic. idei?
ps. nu ma bag la haine ca are niste gusturi mai "piperate" happy

Răspuns Câştigător
| alexandraMD a răspuns:

Un accesoriu de la Meli Melo

9 răspunsuri:
| larousee explică:

Ms de raspunsuri. pana la urma i-am luat niste accesorii de la meli melo. de aceea alexandra a primit funda si voi voturiwinking

| gendermiss a răspuns:

Ma. acum depinde si de ea nu vrei sa cheltuiesti bani multi dar vrei sai cumperi ceva frumos nu? nu stiu. iai si tu un set de la dove... un parfum un ursulet.

| gendermiss a răspuns:

Depinde de ea. eu i-as cumpara un parfum sau ceva de genu sau un ursulethappy

| Panda15 a răspuns:

O cutie de bomboane bune... un ursuletbig grin ...sau laughing planul B o cutie de bomboane si o placa de par sigur o sa ii placa.

| FlorianPop a răspuns:

In primul rand ar trebui sa aprecieze oricea i-ai lua!
In al 2 lea rand... nu stiu. o fusta eleganta, un latic. ceva frumos!winking
Daca raspunsul meu te-a ajutat te rog funda!

| MisterDariusBoy a răspuns:

Ceva bijuterii:X accesorii.

| florin_4376 a răspuns:

Dalaughing cum spui u gendermis. eu as lua (daca as fi fata) un set de ciocolata in forma de inima o bratara si un parfum sau o crema. vezi utongue ...nu trece peste 40 lei iti garantez! Primesc fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de nişte brăţări, cercei, poate un medalion sweet de la Acessorize sau on line de la www.crownfashion.ro

| nanalicious a răspuns:

Ce varsta are?
ca dupa aia iti zic