| Aceeasieu a întrebat:

Ce cadou sa-i cumpar prietenului meu? happy ( nu suntem de mult timp impreuna. ) :-s

10 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Daca sunteti de putin timp impreuna, cumpara-i ceva simbolic nu tricouri/parfumuri pentru ca mi se pare prea mult..etc
Cumpara-i un cd cu muzica, o husa noua la tel. ceva de genu happy

| Andrei7520152 a răspuns:

Ce fainwinking cumpara'i ceva ce'i place lui. fa'i rost de un joc pc ce'i place, sau de ceva muzica, sau un film la care sa va uitati impreuna

| Cherilyn a răspuns:

Cel mai simplu e sa-i iei un parfum, un tricou, o sapca, poti sa-i cumperi jocul lui video preferat...batting eyelashes

| Hash001 a răspuns:

Un prezervativ, de preferat trojan.

| Yoana a răspuns:

Un parfum, un ceas sau un tricou dragut:X.
Poti sa inramezi o poza cu voi doi.happy

| raluca250 a răspuns:

Un parfum

| fresHZoNe a răspuns:

Niste prezervative. ar fi foarte incantat happy

| Snowclaw a răspuns:

Fai o petrecere, i-ai aftershafte, poate un catelus, pisicuta sau un animalut pe care si-l doreste foarte mult

| kingtigerfan45 a răspuns:

Un castravete de preferat murat