| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac crushului? (fata) Face 17 ani

Răspuns Câştigător
| al0o0o0 a răspuns:

Gnadeste-te bine, poate ti-a zis odata de ceva mai special pe care si l-ar dori si ai avea posibilitatea sa i-l cumperi.O va impresiona foarte tare cand isi va da seama ca ti-ai amintit de ce a zis ea si chiar ai fost atent la detalii. Daca totusi nu iti amintesti de asa ceva, gaseste ceva care sa nu fie basic, ceva special de care crezi ca s-ar bucura.

12 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Un pachet de prezervative sa le foloseasca cu gagicul.

| anonim_4396 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ce urat o sunat asta laughing

| NotNamed a răspuns:

Un vibrator sau un dildo mare...e de mare folos pe pandemia asta care nu prea ne permite sa iesim din casa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un ceas. Cadoul perfect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un lănțișor.

| Adrian5575 a răspuns:

Un buchet de flori si un parfum.

| Adrian5575 a răspuns:

Un meniu la KFC.

| Anonimul151 a răspuns:

Pai,poti sa ii iei un buchet de flori, sa ii mai iei un parfum si inca un lucru de care stii ca s ar bucura sau stii ca isi doreste acel lucru.

| KR0NSTADT a răspuns:

Ce zici, maică?

| Simpatic a răspuns (pentru KR0NSTADT):

Astia mici folosesc acum slanguri englezesti, asa comunica ei, astea-s vremurile ei numai stiu de compasiune, de iubire adevarata de fiori pe sira spinarii sau fluturi in stomac, acum totul se rezuma la contact fizic limbaj copiat precum xeroxurile de la englezoi de ghetto, la exprimarea sentimentelor prin emoticoane.
Asa s-a ajuns, multumim tehnologiei, tehnologie care este capabila sa ne intercepteze si sa ne transforme in sclavi robotizati dar nu si in OAMENI!

| Lamar a răspuns:

Nu stiu, dipinde de gusturile ei. Daca e tare nu dai gres...

| alexandraad a răspuns:

Ai putea sa-i iei o brățară, lănțișor, parfum + ciocolata.