| FallingDown a întrebat:

Ce cadou sa-i iau prietenei mele de sf. valentin? mentionez ca nu este pretentioasa si ca avem 17 ani. fundita

9 răspunsuri:
| miru8 a răspuns:

Fetelor le plac florile, bijuteriile dar depinde de personalitatea ei.

| LovelyAnna a răspuns:

Ai putea sa ii iei un parfum s-au daca esti mai romantic organizeazai o cina! :*

| Lifemusicxdaly a răspuns:

Pai am cateva ideeihee hee: a) Niste catusi roz cu puf smug? b) Ceva ce semnifica prietenia voastra ex: Poze cu voi inramate, bratari cu prietenie etc. Funda?happy

| LovelyAnna a răspuns:

Ai putea sa ii iei un lantisor, un parfum, sau daca e organizeasai o cina si daruiestei un ursulet mare! :X

| AlexXxander a răspuns:

Poi intrebarea asta este un pic dificila pentru ca tu o cunosti mai bine decat noi.Dar consider ca un moment cu mult haz, romantic, calduros face cat o mie de cadouri tongue. Daca este fire mai copilaroasa un ursulet dragalash (am observat ca pana si fetele de 20 ani se mai dau in vand dupa asa ceva laughing. Puteti sa iesiti in oras sa aveti cat mai multe momente hazlii, sa vizionati o comedie romantica, imparte o ciocolata cu ea tongue. Poti fii si original(un cadou care o va face sa rada) sunt foarte multe lucruri, dar dupa cum am mai spus asta depinde de stilul ei, pe care tu il cunosti mai bine ca noi, incearca sa te gandesti ce o atrage cel mai mult. Sper ca te-am ajutat.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Geamăna a răspuns:

Poti sa ii iei o cutiuta gen cufar, in care sa pui un biletel pe care sa scrie " In acest cufar sa pastrezi toata emotia, iubirea, siceritatea, loialitatea pe care le-ai simtit alaturi de mine dar si nervii pe care fara sa vreau ti i-am provocat cateodata. Sa pui toate dezamagirile tale aici si sa imi spui de ele atunci cand vom fi 2 batranei care o sa se iubeasca la fel ca in prima zi si vom deschide acest cufar al iubirii noastre."

Mie mi se pare o idee foarte inspirata . big grin

Funda ? batting eyelashes

| Jigsaw a răspuns:

Dă-te-n sânge de ţaran prost ce eşti!

| Jigsaw a răspuns:

Bă bulangiule,ţi-am vazut majoritatea răspunsurilor, şi-ţi baţi joc de fiecare intrebare. Dacă nu eşti in stare să răspunzi cum trebuie, nu-ţi bate joc. Poate te crezi amuzant, dar lumea te vede ca pe un cocalar.