| anonim_4396 a întrebat:

Ce costum de baie preferati: dintr-o piesa sau 2? Argumentati

10 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Daca iti iei costum de baie dintr-o piesa, poti sa iti iei si un costum de schi pe deasupra, tot acelasi drac e.

Răspuns utilizator avertizat
| Adryanna2000 a răspuns:

Din doua piese ca in ala dintr-una te bronzezi ca naiba.Pe deasupra numai femeile batrane poarta costum dintr-o piesa(in general). Funda?

| yourgirl a răspuns:

Din 2 piese e mai frumos si te bronzezi pe tot corpul

| crissyyo a răspuns:

Depinde, care-ti pune in evidenta corpul. daca ai soldurile sau burticica marisoare este indicat cel cu o piesa. cei drept bronzul tau nu mai e acelasi pielea neavand contact direct cu soarele. pe de o parte cel cu 2 piese, la fel, se poarta dupa forma corpului. ar trebui sa consulti pe cineva in domeniu sa-ti indice costumul de baie cel mai potrivit corpului tau. Baftaa! a da, si vezi sa alegi materialul inflorat sau cu imprimeuri animalice( asta se poarta sezonul asta love struck ) Multa bafta!:*

| Licurici_2266 a răspuns:

Costumul din 2 piese. E mai comod si pai practic. Plis ca daca iti iei unul dintr-o singura piesa te bronzezi aiurea, sau chiar mai deloc. E mult mai ok cel din 2 piese. In cel din 2 piese poti atrage mai multe priviri. smug Sper ca te-am ajutathappy

| oliviaa29 a răspuns:

Din 2 piese: e mai ...alttfel. Si mult mai comod.

| FreeAndWild a răspuns:

Pai prefer costumele de baie din doua piese! Am 2 motive: in primul rand arata mult mai ok si in al doilea rand te bronzezi mult mai bine, pe cand la cel dintr-o piesa bronzul este complet inestetic.

| Reeka a răspuns:

Un costum de baie dintr-o singura piesea are si avantaje si dezavantaje: risti sa nu te bronzezi uniform, dar iti pune in valoare silueta.
De aceea, eu aleg costumul in 2 piese.

| Koller a răspuns:

Sa-ti dau raspunsul unui baiat.
Prefer din 2 piese. De ce?
Pentru ca cel dintr-o piesa nu mai este la moda si iti acopera o treime din corp. De ce sa-l ascuzi daca arati chiar bine?
Cel din 2 piese e mai simplu si mai estetic.
Deci: 2 Piese. big grin