| DeeaLove08 a întrebat:

Ce culoare va impodobiti bradul anul asta? fundita la cel mai bun raspuns! si vot la fiecare

Răspuns Câştigător
| DolcE_7446 a răspuns:

Anul acesta bradul meu va fi decorat cu nuantze de argintiu si rosu.Eu zic ca arata f ok combinatzia de culori (acum fiecare cu gusturile lui, stim cu totii ca gusturile nu se discuta)...http://4.bp.blogspot.com/......M_1039.JPG
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:79&biw=1267&bih=678
Dar u, ce nuantze vei alege pentru bradutzul tau?(ceva poze eventual)
Sarbatori fericite!
:)

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca o sa il fac destul de colorat dar cel mai mult cred ca o sa folosesc podoabe roz si mov, pentru ca imi plac acesta culori.

| Th3eo a răspuns:

Alb si albastrulove struck

| AmphetamineGirl a răspuns:

Rosu si negru:X:X:X

| hiigee a răspuns:

In rosu! asa m-am obisnuit in fiecare an sa il fac big grin

| alwaysStyles a răspuns:

Eu il fac cat mai colorat posibil cred ca daca las face in 2 culori ar fi plictisitor pentru ca casa trebuie sa fie cat mai colorata de craciun. si ori cum nu cred c a bradul se va asorta cu...CADOURILE

| DeeaLove08 explică:

Eu cred ca o sa-l fac rosu cu auriu:x imi mplace mult combinatia
http://www.google.com/......tp?/imgres r:1, s:18&tx=128&ty=63&biw=1152&bih=636

| LIV_1833 a răspuns:

Rosu si galben :X

| X_7334 a răspuns:

Globuri rosii, visini si negre mate.
Beteala nu stralucitoare...
Asa l-am avut si anul trecut si este foarte elegant.

| darrio2007 a răspuns:

Cat mai colorat.

| AnnnaMarrria a răspuns:

In acest an, bradul meu va fi decorat cu nuante de argintiu, albastru(la beteala)globulete argintii albastre verzi rosii(vine destul de bine)cu luminite(instalatie)in culorile craciunului(verde, rosu si alb, verde=brad, rosu=viata iar alb=nea, zapada)incearca sa faci ceva viu si plin de culoare! sa simbolizeze sarbatoare!
bafta! si...
^_^toate cele bunee!^_^