| Carla_4761 a întrebat:

Ce culori de haine miar sta bine (sa imi spuneti si dupa culoarea parului ex:brunetele poarta roz)?

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

La brunete le stă bine îmbrăcate în roşu.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Pai daca stii raspunsul la intrebare, de ce mai ne intrebi? Parerea mea e ca in afara de maro si bej, toate culorile sunt perfecte pentru orice haina si pentru orice persoana, cu conditia sa fie combinate cum trebuie. SFAT: tu de ce nu vrei sa fi la moda si sa iti iei reviste de fetite, ca acolo "te invata" cum sa te comporti in viata

| Good Cat a răspuns:

Hey pisi smug
Cu orice ti-ar sta bine. Esti draguta rauuu day dreaming, dar pune dracu` mana pe-o gramatica a limbii romane mai intai!

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

In privinta machiajului, accentuati culoarea tenului, fie el stralucitor sau mat, facand un joc de umbre si lumini. Culorile care vi se potrivesc sunt rosu aprins, nuantele de maro si culoarile sidefii.Nu folosti "umbre" in culoarea ochilor.Bruneta, pentru a fi sexy, trebuie sa fie voluptoasa. Formele frumos rotunjite inseamna sexualitate. Mai mult decat celelete, brunetele trebuie sa isi puna in valoare toate formele. Tunsoarea trebuie sa fie degajata sau in scari, iar buzele foarte bine conturate.

| anad a răspuns:

"Nuante de roz inchis, puternic se potrivesc de minune si persoanelor brunete.
Cu ce se asorteaza: pentru conservatori recomandam combinatii de roz cu alb, bej, negru, anumite nuante de maro, iar pentru cei indrazneti: roz cu verde, roz cu bleu." ( http://andrei.ablog.ro/2006-04-12/culorile-in-vestimentatie.html )

| chocolate3755 a răspuns:

Galben, verde si albastru deschis, nu te sfatui sa incerci rosu si albastru inchis(opinia mea, sunt si eu bruneta)opteaza pentru culorile deschise si dungiwinking

| addicting a răspuns:

Eu sunt bruneta am parul castaniu insa imi place rock-ul si port culori mai inchise insa imi vin bine urmatoarele culori:ciclam, kaki, coral, albastru inchis nu turcoaz insa daca vrei sa porti turcoaz poarta cu galben acid si maron. evita galbenul, bleul si albul; returnez fundite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru si alb si un pic roz