| DeadRose15 a întrebat:

Ce culori se vor purta in iarna aceasta? Cine-mi da site-uri cu moda 2011 funda.

Răspuns Câştigător
| Alinutzaa95 a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/ (poti si sa cumperi online)

5 răspunsuri:
| AntoniaFollowill a răspuns:

Tot ce e la marile branduri[gen zara, bsk, stradivalius, etc]
krtmann.ro[eu d acolo imi iau haine]

| Alinutzaa95 a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/ (poti si sa cumperi online) :D:D... fundita?

| Static a răspuns:

Dupa propria-mi experienta se poarta movul, mai inchis, griul, negrul la fel, e clasic, combinate toate astea si poate se poarta si bleomarinul sau albastrul inchiswinking. fundita? big grin

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
In primul rand suntem in 2010, pentru ca specialisti in moda nu au cum sa stie de acum la anul.
http://www.moda2010.ro/
Sper ca te-am ajutat ~.~

| ChristianMaximilian a răspuns:

StradiVarius, HM, Zara sunt magazinele cu cel mai mare raitting din spania ( magazine spaniole ) asta te asigur 100% matushimea este sefa la unele.si poti sa te indrumi de acolo cu moda... ei sunt mereu in pas cu moda.niciodatha nu o sa vezi in acolo haide de moda vechewinkingFunda?