| andana99 a întrebat:

Ce este la moda acum?

Răspuns Câştigător
| BeautyTeacher a răspuns:

Hmm.Se poarta esarfele foarte mult mai ales cele cu animal print. O esarfa e OK oricand.De asemenea rochiile stralucitoare se poarta pentru party-uri.Basmalutele clamitele panglicile si toate accesoriile cool de par se poarta de asemenea.Si bentitele alea pufoase de pus pe urechi iarna sunt foarte foarte la moda.Nici camasile in carouri nu sut mai prejos, sunt foarte in.Manusile,gecile si orice accesoriu din piele e bine-venit.Gentutele mici si cu tinte sunt foarte la moda iarna asta.De asemenea inelele mici.UGG-urile sunt la moda, arati foarte cool cu ele. Fundita?

7 răspunsuri:
| BeautyTeacher a răspuns:

Merci de apreciere:*Moda se schimba in fiecare luna, mai poti pune intrebari genul, asi fi bucuroasa sa te ajuthappy

| momo a răspuns:

Sa nu te iei dupa moda impusa de ceilalti.

| anamaria_6094 a răspuns:

La moda nu mai sunt de loc intrebarile astea...

| Brunetteux a răspuns:

Pai carouri si iti sta bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foamea, lipsa de bani, disperarea. doar suntem un popor de cretini si suportam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| llucixxl a răspuns:

Zâmbetul.