| ANDReaa1111000 a întrebat:

Ce fac dacă am pus nr de telefon greşit la comanda de pe shein şi am vazut abia după 3 zile?(stau în sat)

3 răspunsuri:
| newaccountbye a răspuns:

Ai pus adresa corect? Știu ca din aplicație poți modific adresa de livrare

| CovaciEmil a răspuns:

Acolo ai și un awb și curierul care îți aduce comanda, pur și simplu suni tu la acel curier care figurează /firma, pe care vezi ca trebuie sa îți aducă coletul. Îi dai nr de awb Și îți spune când vine. Și pe unde este comanda ta