| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac daca un colet de la eMAG care trebuia sa ajunga la easybox, sta in "predat curierului" de cateva zile?

S-a mai intamplat asa, sau poate nu mai stie sistemul de pachet unde e si spune ca e intr-un loc cand de fapt a mers mai departe?

Mai astept sau pe cine ar trebui sa contactez sa aflu?

EDIT: Am dat sa sterg intrebarea dar nu merge nici dupa confirmare!

Am gasit problema si am avut drepdate, e sistemul in urma, pe eMAG abia e la a doua treapta, pe sameday e la penultima!

Nu e de Black Friday si am mai comandat ceva pe 17 care a venit pe 19!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost black friday

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e comandat de blackfriday mai ai rabdare. Asa am si eu colete in așteptare

| cfrtobias a răspuns:

Asteapta pana ajunge la easybox, asta ai de facut

| Catrice a răspuns:

N-oi fi comandat tu de bf, da' o făcut-o altii înainte care nu și-o primit încă comanda. Stai la rândhee hee