| anonim_4396 a întrebat:

Ce fal de pantaloni se poarta toamna asta?
http://www.femeia.ro/......5-0-18.jpg
astia mi se par suuuuper:X:X:X:X:X

3 răspunsuri:
| Aries90 a răspuns:

Nu stiu ce pantaloni se poarta, nu ma tin dupa tendintse. Da, sunt dragutsi cei din poza. Vad pantaloni in acest gen de un an peste tot. happy

| Sabwy a răspuns:

Ulorile recomandate, atat pentru pantaloni cat si pentru pantofi sunt albul si culorile pale. Volanele aplicate pe pantofi sunt noile recomandari ale marilor designeri. Se vor purta pantalonii stransi in jurul gleznei cu sireturi, dar si mulati pe corp si tivul oprit deasupra gleznei, acestia indicati in special persoanelor inclate.

| Corinne a răspuns:

Da.sunt super faini.eu stiam ca sunt la moda pantalonii in carouri, asa stiu eu big grin