| MihaCool99 a întrebat:

Ce i-as putea cumpara surorii mele care face 18 ani? Vreau sa fie ceva special asa, ca la 18 ani. Nu ii plac lucrurile facute manual,ea e mai eleganta, sofisticata si vreau sa fie ceva de genul acesta. Aveti vreo idee|? Orice raspuns conteaza! big grin
Funda

Răspuns Câştigător
| anamimanonim a răspuns:

Daca iti permiti, dragut ar fi o bratarica de argint, ceva de genu...
Poti sa rasfoiesti si revistele de moda sau cele cu cosmetice. Te-ai putea uita si in revistele avon, acolo au tot felul de bijuterii, dar PLACATE cu argint, suflate... Unele nu imi plac, dar altele sunt chiar elegante.
Poti de asemenea sa ii cumperi un parfum, insa pentru asta trebuie sa ii cunosti gusturile.
Poti sa ii iei ceva de imbracat sau de incaltat, dar sa ii iei ceva ce sti ca ii place.
De asemenea poti sa ii iei niste farduri, creioane de ochi. Daca te duci in magazine gasesti truse cu asa ceva, truse care contin de toate. Cele mai convenabile sunt de la Ruby Rose.
Astea sunt cateva idei, deci sper ca ai de unde alege...
O zi buna!

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Un accesoriu vestimentar, in functie de gusturile ei.Sau un lantisor, cercelusi, vreo esarfa...

Răspuns utilizator avertizat
| Antyss08 a răspuns:

Ceva ce poate fi prețuit și memorabil de viață.
Deci să nu fii uitată.

| corina000 a răspuns:

Bijuterii sau un ceas deosebit

| Cualpco a răspuns:

Pai... Depinde si de cati bani ai tu. Daca ai multi ii poti cumpara o bratara sau niste cercei, dar daca nu prea ai ii poti cumpara o esarfa sau o palarie cat mai la moda.