| Christyne a întrebat:

Ce ii pot lua prietenului meu de ziua lui? Anul trecut i-am luat o cana personalizata, de Craciun i-am luat un ceas de mana, bratari nu poarta... Ce ii pot lua? Helpsad

3 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Poti face un calendar cu voi doi. fiecare luna a anului cu alta poza. sauthinking un parfum si inca ceva. sau un tricou/bluza, depinde de ce preferinte are:p

| kukubau a răspuns:

Un tricou poate, cu "amprenta" ta, un luv u cevalaughing sau poate un dvd cu un film romantic si un saruttongue

| madikutza a răspuns:

Pai nu stiu daca vrei un parfum sau chiar daca e stilul mai de kartier o pereche de skeytari