| madonica a întrebat:

Ce marca de haine(sau de incaltaminte) preferati? pup

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

De regula cele nike sunt ffff rezistente dar nu am o firma preferata... daca imi sta bine cu haina respectiva e ok

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Incaltamintea, mai ales in sezonul toamna-iarna o iau de la patrol. In rest, nu prea tin cont de marca, iau din orice magazin orice imi place: sa fie materialul ok, sa nu transpir in el, sa aiba un model care sa ma reprezinte, sa imi placa mie cum sta pe mine (desi nu intotdeauna probez hainele).

lolita
| lolita a răspuns:

Marcile mai ieftine sunt preferatele mele, pe cele scumpe nu am bani sa mi le cumpar (scumpe ma refer de la 100 euro in sus o bluza de exemplu). Zara si Mango sunt foarte moderne, tineresti, elegante si accesibile la pret, din cand in cand imi fac cate un capriciu daca imi place ceva foarte mult il cumpar. doar ochelarii de soare si vedere miii cumpar neaparat de marca.

daniela
| daniela a răspuns:

Datorita gabaritului depasit pe care-l am prefer Marks & Spenser (aici mai gasesc si eu cate ceva pentru mine )

| brandusa_6214 a răspuns:

Www.diesel.com sectiunea onlineshop

| claudya a răspuns:

Cele comode, bine croite, din materiale ce nu contin poliester, lycra si lista ar mai continua...

| cristina_6456 a răspuns:

Nu prea ma uit la marca sa-mi placa textura, materialul, culoarea si cum sta pe mine binenteles marca conteaza cel mai putin conteaza sa arati bine inacele haine

| nosmoke a răspuns:

Nu am o firma preferata de haine... dar imi plac ff mult sa port conversi de la all stars big grin

| nosmoke a răspuns:

Nuam o firma preferata de haine dar imi plc sa ma incalt cu conversi de la all stars big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In special Cortez si Puma. Dar mai merg si alte firme.Depinde cat de rezistente sunt si cat de frumoase sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma uit la marca ma uit la calitatea materialului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nike, Adidas, Bit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PSSSY http://www.psssy.fr/

| NikolasXD a răspuns:

Imi place orice numa să arate fr happy