| sorina_9875 a întrebat:

Ce parere aveti despre cizmulitele acelea de vara?
ati purta?

sorina:X

11 răspunsuri:
| Ecaterina a răspuns:

Yesssssssssssssss.

| iulia_5454 a răspuns:

As purta daca nu ar fi asa cu "gaurele"sau mai bine zis gen "perdea" adica oricum materialul nu este gros si cred ca veneau mai bine

| mada. a răspuns:

Da normal...sunt ft dragute:Xle adorhappy

| ejaxz a răspuns:

Da as purta deoarece sunt foarte frumoase si se asorteaza foarte bine.Parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este vara, trebuie să lăsăm pielea să respire iar razele solare să mângâie unghiile.
Nu prea le văd rostul chiar dacă sunt cu găurele, material subțire, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident...sunt foarte in tendinte...si sunt perfecte pentru a iesi in club...acum depinde de modelul cizmei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea din macrameu? Eu am 2 perechi le adooor:Xlove struck:X.

O pereche alba si una roz!:X
Sunt foarte comode si stilate:X.

| al3xa_6696 a răspuns:

Ce cizmulitze?
alea gen "perdea"?hee hee

| al3xa_6696 a răspuns:

Daca e vb de alea eu una as purta..imi plac foarte mult..numai ca inca nu am gasti cul alb sau frez ca pe blue sau negru nu imi plac.happy

| sorina_9875 explică:

Materialul nu e gros...cred ca e potrivit.la mine in oras am gasit pe toate culorile:alb, negru, bleu, roz
sorina:X

| silvia_4183 a răspuns:

Parerea mea e ca o sandalutza ar merge mai bine