| testoasa111 a întrebat:

Ce parere aveti despre iPhone 4S si noile lui functii?
Cand va apare Siri pentru celelalte iPhone-uri?

3 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Nu mi se pare deloc imbunatatit, se vede ca Apple duce lipsa lui Steve.
Cat despre Siri...e numai pentru IPhone 4S

| darkcloud256 a răspuns:

Functia Siri e doar pentru Iphone 4 s deocamdata, dar la alte telefoane sunt functii similare, numai ca eu nume diferite.

| HaDeS20 a răspuns:

Sunt cateva imbunatatiri totusi.
1. In mod clar, Siri face acest telefon sa fie atat de atractiv. Este o functie foarte interesata, care te poate ajuta mult daca vorbesti bine limba engleza.
2. O alta imbunatatire apare la camera. Noul model are o camera de 8mp.
3. Alta imbunatire importanta este bateria. Desi am auzit ca nu este atat de rezistenta cum se spune, e clar mai rezistenta decat de la modelul vechi.

Astea ar fi cele mai importante. + iCloud... dar asta nu mi se pare esentiala.