| Cr7adi a întrebat:

Ce parere aveti sa vand pe OLX, obiecte de antichitate din franta, am o sursa foarte buna de unde cumpar marfa ieftin, marfa consta in obiecte de cristal, portelanuri poleite cu aur, argint, seturi de linguri, vase, cani unicat, tablouri. Credeti ca o sa se vanda la preturi acceptabile, si cam cat de repede, repet am lucruri de calitate, va multumesc, sau daca aveti o varanita mai buna

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Mare grija sa nu intri sub incidenta patrimoniului ca dupa iti fac o vizita mascatii.

| BogdanDediu a răspuns:

Incearca nu ai nimic de pierdut doar de castigat!

| TelefonLg a răspuns:

Eu zic sa incerci ca se merita intr-un fel mai ales daca ai o sursa buna