| carinutza373 a întrebat:

Ce poti vinde de bazarul lui mos nicolae ca sa faci bani? tinand cont ca nu ai prea multe jucarii?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Poti incerca sa faci niste briose bune si frumos decorate. Retete se gasesc pe net sau in reviste.

2 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Mos Nicolae nu se ocupa cu diabetul(cu dulciuri) si nuiele?winking

| carinutza373 explică (pentru Ichnat):

Ma refeream, ca la iuluis mall e bazarul lui mos nicolae, adica o gramada de magazine de diferite chestii. de exemplu jucarii, bratari, brelocuri, haine, da si tu minim 3 sau 4 idei si iti dau funda