| anonim_4396 a întrebat:

Ce produs sa folosesc dupa ce imi indrept parul pentru a sta drept toata ziua?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Se mai foloseşte şi ceara de păr!

| AikkoxD a răspuns:

Faci aşa:
Îţi îndrepţi părul după ce ţi-ai făcut baie, şi ziua următoare. Nu uita înainte să dai cu soluţie protectoare. După îndreptat, te dai cu ceară de păr şi ţii părul strâns în două codiţe, legate uşor, la baza gâtului, iar la fiecare 2 cm pui alt elastic şi tot aşa. Ţii astea vreo 2 ore şi le desfaci. Piepteni uşor părul, mai dai de vreo 2 ori cu placa şi iar dai cu puţină ceară/fixativ. Şi rezistă toată ziua.

| Anonima264 a răspuns:

Incearca fixativ!

| Andreeaxyz123 a răspuns:

Fixativ in general. Cam atat!:*