| rotrezestete a întrebat:

Ce produse merita sa fie cumparate pe internet cu plata prin card?

(eu nu as cumpara haine sau un produs care trebuie probat pe internet, dar as vrea sa fac cumparaturi online)

3 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Bijuterii, articole de decoratiuni interioare, esarfe, sunt multe! mie astea imi place sa cumpar, si sa nu uitam de carti si multe altele! In curand am sa imi fac si un magazin online!winking esti invitata mea!winking

| stresat a răspuns:

Carti, electronice, bijuterii...

| saddasdasdad a răspuns:

Incaltaminte sincer cred ca stii si tu cat porti la pantof nu?
electrocasnice
electronice
piese pentru calculator pentru ca le gasesti mai ieftine decat la magazinul de la colt
exemplele sun infinite