| dedfgv a întrebat:

Ce reviste ofera cadouri luna asta(febroarie)? lista cea ai lunga si buna primeste fundaaaaaa

3 răspunsuri:
| ßarbie a răspuns:

straight face invata sa scrii! se scrie Februarie, nu febroarielaughing

| Bianqita a răspuns:

Cred ca am inteles de ce vrei revista doar pentru cadourihee hee
Limba romana e tare grea bat'o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmeticbox va informeaza de reducerile lunii Februarie, preturi de negasit,intrati pe www.cosmeticbox.ro si bucurati-va de noile preturi.Pentru noutati intrati pe www.cosmeticbox.ro/noutati.