| azzzzorrel a întrebat:

Ce sa-i iau unei fete de care imi place. Ea este rockarita si n-am nici cea mai mica idee.Sunt in Canada, nu conteaza cat costa, vreau neaparat sa stiu. Cele mai bune idei primesc fundita si aprecierea mea pentru ca au facut ceva bun pentru mine.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Ceva simbolic... o curea, o pereche de cercei, o bratara cu numele ei(sau al tau)

| Acvila a răspuns:

Cred ca cel mai mult ar conta sa ii iei un cd sau un poster mare cu autograful metallica. Daca ii place rock-ul sigur ii place si metallicawinking

| AdrianaINNA a răspuns:

Un poster cu trupa ei preferata, o chitara electrica, un album cu trupa ei preferata sau poti sa-i cumperi un bilet la concertul trupri ei preferate

Răspuns utilizator avertizat
| ɱĭƙў a răspuns:

Paithinking un tricou cu trupa ei preferata un lantisor cu initiala ei sau a ta... un bilet la concert