| PisuuuuMika a întrebat:

Ce sa-r potrivi cu o fusta mov?

4 răspunsuri:
| funditze a răspuns:

Pai depinde ce model are. Daca e una asa cu flori ...de exemplu merge o bluza mov( de aceeasi nuanta) si acelasi model (cu flori)... Daca e simpla sau mai sport merge o bluza sau un maieu negru cu o jacheta mov (aceeasi nuanta ) desfacuta,,, si daca e dreapta o camasa neagra sau movalie bagata in fusta cu o curea neagra,,, Asta cred ca s-ar potrivi,,,

| darrio2007 a răspuns:

O bluza mov.

| xSp0nge a răspuns:

Depinde de model.,, Daca e simpla poti sa-ti iei niste bascheti negri(daca ai) o bluza simpla(alba). Si o jacheta movbig grin

| StiCS a răspuns:

Iti zic toata costumatia :

Dres, cizme lungi negre. fusta mov, bluza mov, parul lasat pe spate. happy