| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poarta in vara 2009?

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti proasta? sau plina de fite? se poarta ce-ti sta bine.si cine te place te place si in zdrente.asta-i adevarul.restul e desertaciune si goana dupa vant. daca nu crezi, te vei convinge.

| Dara a răspuns:

Citeste acest articol si fa-ti o idee.
http://www.elady.ro/articole/Moda/Ce-se-poarta-in-vara-2009.html

| kh1ss a răspuns:

Haine tongue

| bunica a răspuns:

Ce primesti de pomana, este criza tu nu auzi ce se spune la TV?

| dulcika a răspuns:

Hainelehee hee.am glumit.hainele cu buline dar in special in vara asta se poarta mov, verde si galben

| simona_6417 a răspuns:

Ce iti sta bine si ti se potriveste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca se poarta hainele marinaresti.Asa am auzit.winking

| parokla a răspuns:

Se poarta
hainele
colorate
pline de viata
intelegi
nu stiu daca te-a ajutattongue

| d0i0n0 a răspuns:

In vara lui 2009 se poarta movul dar iti zic ca ar fi bine sa combini propriiile culori e mai simplu cum ar fi:verde deschis-galben deschis sau poti incerca culori deschise ca aceste doua ca doar este vara

| eu_4161 a răspuns:

Depinde deocazie:daca teduci in oras poti purtaun sarafan saaaau o rochita
*daca te duci afara lajoaca iti poti lua niste pantaloni trei-sferturi mulati si un tricou oarecare.
*daca te duci in vizita la bunici, la rude sau la altcineva...iti poti lua o fusta+ciorapi albi si o bluzica alba frumoasa...nu conteazade care dar sa seasorteze cu fusta. Daca ai...si estesoare...iti poti lua si ochelarii.
Dar cel mai important este sa asortezi culorile...
ATENTIE!
Se poarta culori calde si deschise///

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vara aceasta se poarta mult movul depinde ff mult si de stilul tau eu mi-le combin mereu iar toate fetele de la mine din clasa sunt moarte dupa stilul meu referitor la imbracaminte, combinahaine poti sa le combini si mai ciudatel pentru ca vei iesi in evidenta fb cu drag anda

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Umm s zice ca se poarta galbenu anul asta da lol nu prea cred eu nu ma iau dupa alti dar acum la moda este s porti blugi stramti jos ca acum 10-15 ani, km era la moda sh mai mult vin stilurile astea vechi, sh mai ales emo, sinker eu ma imbrac in roz, alb, albastru deschis, mov, da nu km e moda veche imi iau maieuri cu "sklipici" adica cv stralucitor j colorad, dar cateodata imi place s ma imbrac sh emo... d pinde d km sunt in ziua aia, or km ti-as sugera un mov, alb sau portocaliu, fuki km vrei da ai grija la incalaminte, eu vara port cateodata tocuri =D chiar daca am 13 anibig grin fuki km vrei

| andradutza a răspuns:

Vara asta se poarta ff mult movul si griul... iar blugi skinny sunt iarasi la moda mai ales daca sunt si gri:X...Movul il poti asorta ff bine cu galben si verde. iar griul merge foarte bine cu roz.Acum depinde doar de gustul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In niciun caz nu se poara mov. Se poarta sandale cu talpa joasa, cu multe cureluse, rochii vaporoase, in multe culori. De asemanea, si ochelari de soare cu lentile mari. Si posetute maici sau mari, viu colorate.

| any12 a răspuns:

Emmmmmmmmo

| eu_4161 a răspuns:

Se poarta verde, mov, rosu...Culori de genul asta...

| MrDemonitzxa a răspuns:

Nu sunt de acord cu ce a spus Aminadab...pentru ca nu poti umbla in zdrente sa fim seriosi si nu e vorba ca sa te placa cineva este vorba despre stilul tau vestimentar daca mergi pe drum cu niste zdrente toata lumea o sa rada de tine si nu e vorba ca cine te place te place asa cum esti pentru ca trebuie sa ai si un stil vestimentar cat de cat placut! poarta ce iti place si ce iti vine tie bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma aranjez(imbrac)pentru mine nu pentru altii...ma simt mai bine in pielea mea daca imi place cum is imbracatabig grin...asa ca culori se poarta rosu:X mov verde fucsia:Xetc...culori care ies in evidenta...se poarta sandalele cu talpa ortopedica...se poarta rochitele baby doll sau marylin monroe...depinde care iti sta bine pe corp mie astea mi se potriveschee hee...se poarta curele late, genti si mari si mici, cerceii si alte accesorii si acestea se poarta mari dar si cv mai finutz...ehh da fiecare cu stilu eihappy,,, adica ce i se pare k merge mai bine combinat asta sa poartewinking...`ai va pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imtradevar se poarta verdele si galbenul dar in nici un caz movul.in aceasta vara poti purta rochite viu colorate si gentute mici.pe afara poti purta niste colanti cu o bluzica care sa se asorteze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rochiile...indiferent daca sunt scurte, pana la genunchi sau lungi.
Sandalele cu platforma cat mai colorate!
si nu uita cel mai important lucru: alege doar ce iti sta bine!