| Loredanna_3976 a întrebat:

Ce telefon credeti c-ar trebui sa-mi iau?(Si de unde sa fac rost de bani?)
http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://corby.samsungmobile.com/

Astept raspunsul.(dau, fundita, normal)

Răspuns Câştigător
| Lorє๔คnค a răspuns:

Primul, o colega il are si e super! Si eu mi-l doresc, dar nu stiu de unde sa-l iau, o voi intreba, dar din cate stiu de la Cosmote(Braila)

7 răspunsuri:
| RecycleBin a răspuns:

Da primul iii fft iieftin. 5milioane jumate la liber.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Poti cere de la parinti, bunici sau poti munci. Dar te sfatuiesc sa iti iei un Nokia, ca este mult mai bun decat Samsung'ul

| zalisa a răspuns:

Du-te pe centura.
sau
angajeajă-te

| Carrie a răspuns:

Eu am Samsung din primul link

| RainbowChaser a răspuns:

Depinde care iti place mai mult, dar as zice ca primul ii mai fain si pentru bani depinde ce varsta ai, poti sa te angajezi, ca sa nu iti mai stresezi rudele pentru atata banet... app sper ca te-am ajutat.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Djlsghtnquuw a răspuns:

De la germanos sau oricare magazin de telefoane happy. Oaare?