| emoboy a întrebat:

Ce vestimentatie sa imi aleg pentru liceu? Sunt la inceputul liceului si nu imi trebuie uniforma asa ca pot sa ma imbrac cum vreau.Dar ce sa aleg? Sa fie la moda si sa aiba stil. Funda

Răspuns Câştigător
| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

~ Pai baietii de la mine din liceu se imbraca simplu, cu niste blugi tricou, chestii din astea! Isi adauga cateva bratari la mana stanga [ dar nu din abundenta ]!
Pai si tu ai putea sa incerci sa porti blugi cu tenisi si tricouri sau bluze! Conteaza sa te simti bine in hainele respective! Succes

1 răspuns:
| RobbyPh a răspuns:

Poi uite si eu sunt la inceput si mi-a zis o prietena ca prima impresie o faci in felul in care te imbarci si zic sa te inbraci cu ceva frumos misto.Eu ti-as recomanda o pereche de blugi rosi sau albastri sau vezi si o camasa alba dar nu dinasta nromala de scoala una frumoasa misto eu asa mas imbraca. Acuma depinde si de gust eu iti zic sa te imbraci cu ceva misto!happy Succeshappy
winking