| anadark84 a întrebat:

Cine a avut contul de okazii suspendat si de ce? Mie mi se pare ca aia isi fac propriile legi acolo si suspenda aiurea conturi doar pentru a ramane cu banii cu care ai incarcat contul...

3 răspunsuri:
| fulgerul a răspuns:

Nu ai dreptate.Trebuie sa vizualizezi termeni si conditii.Este site care percepe comision la vanzare.Eu am vandut un i-phone pe site-ul lor si pentru 12 mil., mi-au cerut 25 euro.De aia nu mai ploua! Ce sa-mi ia, caii de la bicicleta? La revedere okazii! Mergi pe site-uri aleatorii, mercandor.

| anadark84 explică (pentru fulgerul):

Eu spun ca mi l-au suspendat pe motiv ca nu aveam pret rezonabil la un produs. Asa au zis ei, dar ce pret rezonabil poate avea o rigla? 1 leu am zis eu. Ei zic ca nu e rezonabil.

| aleee a răspuns:

Pai ti-l pot suspenda daca trimiti mesaje cu emailul tau vanzatorului