| sorina222 a întrebat:

Cine a fost in dragonu rosu? Ati vazut de curand rochii pentru banchet? la ce pret?

1 răspuns:
| lavynya1 a răspuns:

La dragonul rosu incepe lumea sa nu mai mearga din cauza preturilor ridicate din ultimul timp.Eu aduc haine din Italia si le dau la preturi mult mai ieftine de acolo(si totusi...transportul din Italia pana in Romania)... apropo daca iti trebuie rochii de banchet la preturi sub 100 ron ma poti contacta pe lavynya_lu30 si iti pot arata