| VladDu a întrebat:

Cine are cont pe ebay, stie sa comande/liciteze un produs si ma ajuta si pe mine?

4 răspunsuri:
| utilizatortpu a răspuns:

Ebay-ul am impresia că nu mai permit accesul IP-urilor din România, din cauza unor cretini care au făcut fraude.

| bruno9432 a răspuns:

Din Romania nu mai poti vinde pe eBay, dar iti poti face cont sa cumperi, dar trebuie sa ai un card pe numele tau. E mai riscant sa apelezi la altcineva daca nu cunosti bine persoana.

| yourfriend_1956 a răspuns:

Da si eu am comandat de pe ebay si nu mi-a acceptat comanda din cauza ca sunt din romania, pentru ca niste idioti au facut fraude cum zice dorudascalu...si era cv f important. da asta este.:O