| nicusor556 a întrebat:

Cine are metin2 ro spuneti-mi si mie cum faci rost de armuri de razboinic super taribig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Ori le iei de la negustorul de armuri si le faci la fierar +8/ +9, si le adaugi pietre, ori le cumperi de la magazinele din oras, ori iti mai pica +2/ +3 pe la pietre metin ( peste lvl 25 ) dar pe care trebuie sa le faci la fierar +8/ +9, ori iti pica la diferiti salbatici, dar pica din alea +0/ +1/+2.

Pa-pa!

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pia strangi yang si faci schmb cu ceilalti jucatori. La fierar cei mai bun esueazahee hee.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Te duci la shopping
in metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te lasi d matin ca e de rahathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai lvl mare adica lvl 50 si sa faci misiuni si iti da la o fel de misiune o armura si experienta sau yang. Dupa aceea trebuie sa faic o msiune si iti da sabii armuri experienta sau yang vezi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai nivelul mare ca sa ai armuri super tari adica faci msiune si cateodata iti da armuri super tari si sabii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba poti sa te lasi de metin si apucate de mario ala joc nu metin3 ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre se muncesti

| aalleexx_9614 a răspuns:

Esti nob frate scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine aruncate-n cap