| aanniiee a întrebat:

Cine folosesti produse Avon?

8 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

Eu. sunt chiar bune, iti recomand strugurele avon sunt foarte eficiente happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosesc niște parfumuri de la Avon.
Pa, pa.

| Felix2009 a răspuns:

Eu folosesc sampon cu lamaie si floarea pasiunii, gel de dus, crema, fond de ten

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Tot ce a de la Avon e la o calitate destul de buna, si sunt destul de multe oferte, adica atunci cand cumperi ar trebui sa cumperi combinat cu un prieten/o prietena...de exemplu un produs costa 60 lei, alt produs costa tot 60 de lei, le iei pe amandoua la 90 si multe altele. Am mai spus de calitate...nu degeaba pana si Fergie si-a pus semnatura pe produsele Avonhappy

| pinkobsession a răspuns:

Eu am tot felul de lucruriwinking! Foloseste si tu :*.

| aanniiee explică:

Sunt reprezentant Avon. Voiam sa aflu pareri despre produse ca sa stiu cum sa le recomand. Daca doriti sa comandati sau sa deveniti reprezentanti, lasati mesaj.
Multumesc pentru raspunsuri happy

| lacrimanegru a răspuns:

Sunt reprezentat avon. sunt foarte bune produsele. ti le recomand

| lacrimanegru a răspuns:

Sunt foarte bune. eu fososesc tot de la avon ca sunt reprezentat dar sunt in grecia altfel tias trimete cateva monstre. incearca si tu