| Antonella_1903 a întrebat:

Cine imi poate spune in ce orses se gasesc magazinele newyorker? si daca puteti si zona!

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

New Yorker‎-Calea Vacaresti 391, Sector 4, Sun Plaza, Bucuresti 040069‎ - 021 780 7151‎
New Yorker‎-Vasile Milea 4, Sektor 6, Cotroceni Park, Bucuresti 030026‎ - 021 408 0026‎
New Yorker‎-Iuliu Maniu Blvd. 546-560, Shopping Center Militari, Bucuresti 030026‎ - 021 380 8760‎

ti-am dat din bucuresti.

13 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

In Braila in incinta Carrefour.Atata stiu.

| sonia_3318 a răspuns:

In Oradea la Lotus

| RecycleBin a răspuns:

Suceava carrefour.

| Anonim!!!:D a răspuns:

Poi...
Eu sunt din Cluj si aici este in Polus Center un magazin...
Sunt foarte faine hainele tongue
Am auzit ca sunti si prin Sibiu dar nu stiu sa iti spun exact zona...
Dar in orasele mai mari sigur gaseti prin mall-uri tongue

| Haydee a răspuns:

In Cluj in Polus Centerwinking

| elessar a răspuns:

Depinde in ce oras stai. In bucuresti sunt vreo 3 magazine newyorker. Unul in AFI Palace, in Sun Plaza si in Militari Shopping Center.
In tara cica mai au magazine in Sibiu, Târgu Mures, Bacau, Oradea, Braila, Arad, Focsani, Timisoara.

| puffa_6346 a răspuns:

In sibiu, se gaseseste langa realhee heela intrarea in sibiuwinkinglanga selimbar:*

| JustMe a răspuns:

Timisoara- Iulius Mall

| andreea_5076 a răspuns:

In suceava la carrefour. in mijloc

| huzuzi a răspuns:

In Bacau la Arena Mall

| ..somebody.. a răspuns:

Si in Buzauhee hee. in mall Aurora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In targu mures este in mures mall

| StefanS a răspuns:

In Baia Mare la mall-ul "Gold Plaza" din cate tin minte.