| Bubutita a întrebat:

Cine imi spune macar un DM in Bucuresti?
Va rog.Macar unul unde este situat.
Scuze pentru categorie dar e urgent

Răspuns Câştigător
| PiinkSmiile a răspuns:

Un DM e prin Colentina, pe langa Obor.
Unde este McDonalds, faci dreapta si o iei in fata.In stanga o sa gasesti DM-ul.

10 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Mai este si unul pe bulevardul Unirii, pe langa magazinul Glow. Chiar cum iesi de pe Lipscani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Bubuita, am marea rugaminte sa-mi scrii ce anume se gaseste in astfel de, magazine, este pentru prima oara cand citesc despre asa ceva

| Bubutita explică (pentru anonim_4396):

Buna..pai in astfel de magazine se gasesc produse cosmetice la un pret foarte bun.
Este un market special pentru cosmetice. Cele mai cautate produse cosmetice din DM sunt produsele balea, care sunt ieftine.
Se gasesc sampoane, masti, geluri de dus.etc:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bubutita):

Multumesc, maine chiar am sa merg sa ma conving si-am sa-mi cumpar o gramada

| Bubutita explică (pentru anonim_4396):

Bine.:*:*
Succes la cumparaturi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bubutita):

Multumesc si scuze ca ti-am pocit numele prima data kiss

| Bubutita explică (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic.e amuzant, Bubuita.laughing:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bubutita):

blushing blushing

| yvaine a răspuns:

Buna,
Aici ai harta filialelor DM:
http://www.dm-drogeriemarkt.ro/......inder.html

Daca raspunsul meu te-a ajutat si daca poti, ajuta si tu cu un vot aici:
http://creator.iqads.ro/NokiaLumia520/creatie/2817

| leech a răspuns:

Cum stai cu fata la magazinul Unirea, traversezi in stanga si-apoi tot in fata