| EraGGon a întrebat:

Cine imi zice si mei va rog frumos un sait de unde poti sa comanzi haine , incaltaminte ? dau FUNDA love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck:love struck

9 răspunsuri:
| AlexzMkD a răspuns:

Posteaza unde trebuie, aici este alta sectiune

| briosicabriosel a răspuns:

Mercador.ro
Okazii.ro
eu p'astea le folosesc si sunt de incredere

| вliSs a răspuns:

Miniprix
bonprix
OTTO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce haine vrei sa comanzi la Dragoste si sex?

| ElizzaTPU a răspuns:

Intra pe okazii.ro www.trendzone.ro
www.fiora.ro etc

| andaandutza124 a răspuns:

Sportdirect sunt aduse din anglia sau londra e super sait-ul si eu mi-am comandat si sunt si treilinguri puma si adidasi si ogramada

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, www.hainedevis.ro este raspunsul la intrebarea ta! Produse de TOP la preturi CORECTE! O zi buna!

| cassyel a răspuns:

Http://ashaboutique.ro/rochii/rochii-de-seara
Comanda se trimite in 24 de ore si daca nu iti vin hainele le poti returna:)