| Mariuka_4696 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o idee de cadou pentru copii mei?
Pe 19 martie baiatul implineste 15 ani, iar pe 23 martie fata implineste 5 ani...

Răspuns Câştigător
| Kta91 a răspuns:

Ptr biat un telefon.sau bani si pentru fata mai bine ai merge cu ea intr-un magazin sa isi aleaga ce vrea...

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Pentru baiat un breloc ceas fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/......ort-808480 sau poti alege ceva tip http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926 iar pentru fetita o rochita draguta si o papusica. La multi ani pentru amandoi.

| deea_7942 a răspuns:

Buna, sfatul meu ar fi niste tricouri personalizate special pentru ei, uite aici gasesti niste idei http://www.tu.ro/tu-reearo/

| helper7603 a răspuns:

Poate gasesti ceva aici http://e-petrecere.info/

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna,deci baiatului poti sa ii iei:parfumul lui preferat,placa d par` daca are parul` putin mai lungwinking,o bluza,sau baniwinking.eu cred ca cel mai potrivit e sa ii dai bani pentru ca asa poate sa iti ia el ce vreawinking.iar pentru fetita:o papusa, un urs cat ea sau putin mai mare, o bicicleta pentru ca o sa vina caldura...si nu mai stiu o rochita...

| astamicuta a răspuns:

Un pestisor betta splendis intr-un bol, e un peste foarte frumos, usor de intretinut si sunt sigura ca i-ai face foarte fericiti pe copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paithinking poti sa ii iei un tricou,sau un parfum baiatului si fetei, o papusa mai mare asa sau nu stiu, ceva electronic.

| MaimoSH a răspuns:

Baiatului poti sa ii cumperi un telefon sau un laptop sau parfum. Fetitei de 5 ani poti sa ii cumperi niste papusi Barbie cu casa

| lizzy01 a răspuns:

Pt fata: fiind mai mica, cred ca ar merge hainute, jucarii, poate o pereche de cercelusi draguti, niste accesorii pentru par...
Pt baiat: daca isi doreste ceva anume, de exemplu telefon, laptop, sau alte lucruri de acestea, ar fi frumos fie sa le primeasca (,) cadou, fie sa mergeti cu el sa-l aleaga singur. In asa fel, va cunoasteti mai bine si aflati lucruri noi despre pasiunile si dorintele lui. big grin
Sper ca v-am ajutat! happy