| MaraMărr a întrebat:

Cine stie daca a aparut noul nr. din Cool Girl?batting eyelashesfunda

Răspuns Câştigător
| Pancake a răspuns:

Cea din luna august, da. E Nina Dobrev pe coperta. big grin

5 răspunsuri:
| kathgilbert a răspuns:

Pe 1 septembrie. Deocamdata il gasesti pe ala cu Nina Dobrev pe coperta.

| mihaelabr a răspuns:

Cel din august a aparut cu o intarziere de 2 saptamani si ceva - il gasesti la chioscurile de ziare.
Cel pe luna septembrie apare pe 25 august happy

| Adynanana a răspuns:

Ala din aprilie da! e cu Nina Dobrev pe coperta. http://www.coolgirl.ro/new/home/
Intreaba la un chiosc de reviste si sigur il gasesti

| teiube a răspuns:

Din 11 august a aprut

| benQ a răspuns:

Urmaresc Bravo, si te pot instiinta ca atunci cand l-am luat era si Cool Girl. Mult succes.