| Ann3 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de revelion? Am ooo multime de haine... mute chestii de pus deasupra si rochitzewinking

Răspuns Câştigător
| igonnalove22 a răspuns:

Pai.happy
O rochita lejera.
bratari multicolore la maini un sir banuiesc ca sti despre care vorbesc, pantofii preferati parul desprins.
totul sa fie lejer dar in acelasi timp atragator

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai draga de revelion trebuie mereu sa fi imbracata cu haine noi cumparate acum cica asa aduce noroc, ai mei de mica imi luau chestii noi pentru rev.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

O rochita cat mai simplabig grin.

| Bogdanna a răspuns:

Http://www.takko-fashion.com/ro/kids/teengirls_2.php e misto tinuta din trepta fundita.

| LoveYou2013 a răspuns:

Eu tias recomanda sa te imbraci cu o rochie mai viu colorata sau sclipitoare sau cu nonculori. Este mai mult alegerea ta si depinde unde te duci. Daca ramai acasa si astepti musafiri foloseste rochia viu colorata. Daca iesi in oras cu prietenii poti lua o rochie sclipitoare care sa te scoata in evidenta, dar ai grija daca te duci afara cu rochie o sa iti fie frig, asa daca alegi sa te duci in oras poti alege un restaorant si daca vei merge la o petrecere poti sa te imbraci cu o rochie alba sau neagra.

| Starpixie75_8540 a răspuns:

Fii atenta! Anul asta se poarta de revelion rochii dragute scurte si negre... Little Black Dress incearca...