| Elizu a întrebat:

Cu ce se completeaza capul " zona " cand vrei sa devi reprezentant la avon?

4 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Daca doresti sa fie mai usor, te inscriu eu. Trebuie doar sa imi dai datele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vrei sa DEVII, asa se scrie verbul ala, cu doi de I. Iar la ZONA cel mai probabil se trece zona ta de acoperire, adica unde stai, zona din care ar urma sa-ti faci clienti. E greu sa gandesti. Si mai vrei sa si vinzi...

| yuliutsa a răspuns:

Zona in care locuiesti credthinking

| GeorgiIonel a răspuns:

Pagina de reprezentant trebuie sa ti-o faca coordonatorul la care te-ai inscris, nu ti-o poti face tu. Daca ai nelamuriri legate de Avon poti da add la lungu_ionela2003@yahoo.com.