| Ureniuc a întrebat:

Cum ar fi de preferat sa merg la scoala imbrakataa? cand ii cald dar cand ii frig?tonguenijte sfaturihappy

5 răspunsuri:
| Roxy_9585 a răspuns:

Frumos, elegant, la moda dar foarte decent

| Justdreams a răspuns:

Hmm...pai cand e cald poti sa-ti iei o fusta si un maieu sau tricou sau niste pantaloni destul de subtiri si o camase cu maneca scurta iar pe deasupra poti sa iti mai iei si o vesta neagrabatting eyelashes.De asemenea poti sa iti iei un tricou cu o vesta de blugi peste sau fara vesta si o pereche de blugi iar in picioare niste sandale, daca iti da voie poti sa iei un tricou mulat si mai lung iar ca pantaloni poti sa iei colati smug si in picioare ori sandale ori niste cizme crosetate! Iar cand este frig blugi sau pantaloni si o bluza cu o geaca de piele pestewinking funda please!

| Cristi1998 a răspuns:

Ruxxy de unde esti? plz lasa id de messhappy

| looovee a răspuns:

Fiecare are stilul lui, insa in fiecare poti sa te imbraci diferit, depinde de dispozitie, asortiment, insa cit mai decent mai bine, pentru ca totusi e scoala.

| Ureniuc explică:

Suceava ryb_roxana id