| AdrianTheThinker23 a întrebat:

Cum as putea face rost de un set de joc Dungeons & Dragons essentials kit, pentru ce imi tot arata pe fiecare site stoc epuizat si daca comand de le libristo nu mai vine!
Si nu caut le site-uri ca Amazon, eBAY sa ce inseamna card.

2 răspunsuri:
| georgcyc a răspuns:

Https://www.amazon.co.uk/......mp_s_a_1_1 dib=eyJ2IjoiMSJ9.PtzjB4hocI3EL6ZI5Jrbnl2vs3y11RGFbJei4DtcDrwB6S-fJWqDIA1OOWMUG43fZGHn8ihwhzZhEQFMCQTF81rMNvnWUYWm2kEAXD65R0gZYEZOttMsSIKhnAwjU0eYgBSKYU5qg9cUOacDq4WN9g.LbWMmjqp6XnUKec7kvHm8EwiAfZheEs1iIZgPwhLYuk&dib_tag=se&keywords=set+de+joc+Dungeons+%26+Dragons+essentials+kit&qid=1719607369&sr=8-1

| georgcyc a răspuns:

Caută l pe Amazon.uk

Scri la căutare în pagina Amazon numele jocului tau și îți apare