| AlinaOneDirection a întrebat:

Cum as putea sa imi creez accesori noi dintr-un accesoriu' vechi.
si cum as putea sa imi modific haine adica sa le fac mai cool.
ma bazez pe voi pup.

dau fundita happy

6 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

E simplu!
Poti cu accesoriile sa mai pui niste bilute mici, asa am facut eu si a fost la moda!
Super tare a fost!
Dar... Cu hainele, poti sa mai pui niste materiale, daca nu e destul, pui niste bilute ca sa aiba un pic de stralucire, sau faci manusi fara degete, va arata cool, si poate ceva mai tare... Aha! Am gasit! Faci maneci scurte, adica le tai daca are maneci lungi, si pui ceva stralucire.

| sabrinutza_6804 a răspuns:

Uite iti dau un exemlu coase ceeva pe haina respectiva o floare... inima eu asa am facu si acum toata lume zice: ai blugi noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred, ca sfatul pe care ti l-a dat Raluca nu este intocmai bun deoarece cu bilute si materiale cusute s-ar putea sa impopotionezi prea mult accesoriile sau hainele.Cred ca ai putea sa-ti confectionezi diferite posetute facute din niste blugi care nu-ti mai sunt buni.Ai putea sa adaugi si niste nasturei roz si galbeni

| AlinaOneDirection explică:

M-am gandit sa pun niste romburi pe un tricou merge?

| Ems a răspuns:

Eu m-am gandit si la insigne. Mie chiar imi plac si merg la un tricou, pantalon, geanta. mi se par la moda si le fac mai coloratehappy

| iulianicole a răspuns:

Sa sti ca asta ma intreb si eu de mult...si inca nu am aflatwinking