| carmen1008 a întrebat:

Cum as putea sa-mi vand bijuteriile handmade? Pana acum am vandut la cunostinte,si am strans niste bani, dar vreau sa vand mai multe

Răspuns Câştigător
| GoodDay9 a răspuns:

Fa poze la bijuteriile create de tine si punele pe profilul tau de facebook daca ai, daca nu iti poti crea un profil care sa sune de genul: Bijuterii Handmade By Carmen, iti treci acolo si un numar de telefon, si incet incet vei fi contactata.In general bijuteriile handmade prind in general la adolescente happy.Si sa le si vinzi la un pret rezonabil bineinteles!