| ƒєтєTari a întrebat:

Cum imi pot creea un card pentru cumparaturi?

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Te duci la banca si dai bancherului buletinul. Daca ai ca fara buletin nu iti poti deschide un card. Doar cu acordul parintilor iti poti deschide un card. Mai multe informatii despre un card foarte bun ai aici: http://blog.epayment.ro/cardul-brd-epayment/ Bafta!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu il creezi tu, il obtii de la o banca(card de debit ori credit, dupa caz) ori de la un lant de magazine (acesta va putea fi folosit doar la magazinele din acel lant). Numai bine!

| mgtow a răspuns:

In primul rand e necesar sa ai 18 ani apoi sa iti deschizi un cont bancar si sa introduci o suma de bani ca sa poti face cumparaturi dupa aia.