| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac o coafura acasa

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Daca ai o perie mare, rotunda un foehn puternic si o placa de par ai tot ce-ti trebuiewinking Trebuie doar sa stii sa le manuiestihappy

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cere ajutorul prietenelor, vecinelor care isi fac singure coafura, tot acasa. Poti invata de la ele.

cristian
| cristian a răspuns:

Vezi de ce ustensile are nevoie o coafeza, ti le procuri si tu si apoi apelezi la ajutorul unei prietene.
Prin reciprocitate va puteti coafa singure acasa si faceti o economie la buget. Un banut in plus la ''tescherea'' nu strica niciodata.Pa cuvant.

| beba a răspuns:

Baga degetelele in prizahee hee

Nu prea ai cum, oricum nu o sa iti iasa ca la coafor din pacatesado prietena e solutia perfecta, roag-o sa te ajute la inceput pana te obisnuiesti si incepi sa iti faci singura parul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E destul de usor... daca ai ustensilele de care spunea si Anna, precum si o spuma de par si un fixativ, e foarte usor.Cu placa de par iti poti face parul atat ondulat cat si drept, spuma de par o poti folosi pentru volum, iar fixativul...pentru fixarea coafurii.Cu putina imaginatie si cu rabdare vei reusi...Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa ma inscriu sa acumulez puncte?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu! inventeaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E usorrr

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imparti parul in doua, iar apoi dai cate o juvita din margine spre mijloc odata din stanga si odata din dreapta si faci asa pana cand ai impletit tot parul, iar apoi il prinzi cu o clama mica.Sucees.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti avea la indemana si niste cleme. Nu numai perie, foehn sau o placa.
Acum depinde de ce-ti doresti tu sa-ti faci la par.

| COAFORACASA a răspuns:

Coafeza cu experienta imi ofer serviciile la domiciliul clientei, program flexibil si servicii de calitate la preturi rezonabile. Pentru programari sunati la : 0785.545.303.