| Sasha_Pascu_1996 a întrebat:

Cum pot sa ma imbrac la banchet?
Adica sa fie ceva foarte special laughing :*winking

Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| IoAlexandra a răspuns:

Haine care te reprezinta. nu trebuie sa faci pe plac nimanui, sau sa te prefaci ca esti cine nu esti.
stiu ca ai mai auzit si deja devine un cliseu, dar e purul adevar. cauta haine dragute in magazine sau reviste(iti recomand cateva:marie claire, zara, marks&spencer, vogue, bsk, pull and bear, si ce iti mai place tie)Eu iti recomand o rochie scurta, dar depinde de conformatia ta! BAFTA! tine-ne la curent cu ce rochie ti-ai gasit. chiar sunt curioasa!

8 răspunsuri:
| andreeaosty a răspuns:

Intr-o rochita mini! O sa arati minunat!

| eAnne a răspuns:

Poti sa iti iei o rochie neagra cu accesori albe si incaltaminte alba happy

| malina2003 a răspuns:

Te poti imbraca cu o rochie scurta sau sparta pe picior.

| Bybi a răspuns:

Alege o rochiță care să-ți avantajeze structura corpului. Dacă ești slăbuță, o rochiță dreaptă, cu spatele gol, scurtă, e foarte ok. Important e să-ți placă ție cum îți stă. Dacă îți place vei fi specială cu siguranță pentru că vei avea atitudinea potrivită. Baftă și distracție plăcută la banchet!

Te poți inspira de aici, sunt câteva modele drăguțe http://www.zonia.ro/

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Uite site-urile astea:
http://starshiners.com/ are rochii pe care le poti comanda de pe net
sau
http://bby.ro/ e magazinul Biancai Dragusanu.Mie imi plac mult rochiile ei, le poti lua direct din magazin dupa ce le probezi.vezi ca pe site-ul lor scrie in ce orase au magazine.
Eu de pe bby mi-am luat rochia.Te pup!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.quick24.ro, sugestiv.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| zuzualina a răspuns:

Cu haine speciale cu valoare de +5000 € rolling on the floor