| 160luiza a întrebat:

Cum sa ma imbrac la petrecerea colegei mele de clasa? Implineste 12 ani!
Petrecerea e toamna! Vom sta in casa, dar vom iesi si afara!
Si ce cadou sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| Myruna99 a răspuns:

Imbraca'te cu o pereche de blugi inchisi cu niste bascheti sau tenisi stil ghetuta o bluza simpla de preferat alba ca sa deschida culoarea blugilor o esarfa asortata de preferat colorata si un pulovaras foarte finut. Cati bani ai? Ii poti cumpara o posetuta, sau o esarfa sau o bentita, sau mai bine pentru ca se poarta niste cercei. funda?