| camelia17 a întrebat:

Cum se pot comanda haine de pe site-ul biancai dragusanu? si unde sunt puse preturile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan site-ul, se pare, că nu este complet ceea ce înseamnă că nu poți cumpăra produsele online (deși nu știu de ce ai vrea asta laughing )

| camelia17 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine zis de ce nu, nu am gasit inca un site care sa vanda produse pe sfert cum sunt acele de pe site; ul biancai

2 răspunsuri:
| iasicumpara a răspuns:

Te uiti in cataloage, copiezi codul produsului si il trimiti prin formularul de contact.