| augu a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre o tinuta eleganta si o tinuta de strada(de ex:blugi, tenesi sau adidasi si tricou) ce ati alege?
intrebare pentru fetelaughing
dau funda:*

Răspuns Câştigător
| uncontdestuldenasol a răspuns:

Stilul de strada.Rar m-am imbracat elegant.Nu prea am asa ceva in garderobabatting eyelashes. Plus ca hainele elegante, nu stiu, parca ma maturizeaza. Si nu sunt asa matura de fel.tongueIar tinuta de strada e comoda, pe langa cealalta...

8 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Mie intotdeauna mi-a placut stilul elegant, deci as opta pentru o tinuta eleganta.

| PiluLă a răspuns:

Clar cea de strada:X...

eu asta o folosesc cel mai des iar cea eleganta doar la evenimente speciale

| Diddy_5492 a răspuns:

Pfff!
Cam greu de ales!
Intotdeauna mi-au placut ambele stiluri deci nu am cum sa aleg ceva dintre acestea!

| yulia_3998 a răspuns:

As alege tinuta de strada deoarece o poti folosi de multe ori dar pe cea eleganta cam rar...

funda?big grin

| KissGirl_9740 a răspuns:

As opta pentru o tinuta de strada deoarece este mult mai comoda decat una eleganta pe care ar trebui sa o folosesti doar la ocazii...

| xDudeee a răspuns:

Buna! Avand in vedere ca nu imi plac tinutele elegante, as opta pentru tinuta de strada! Pa!

| Jull a răspuns:

Eu prefer tinuta de strada pentru ca e comoda si stilul "de strada" e stilul meu deci...

| missoty94 a răspuns:

O tinuta eleganta.Sigur e mai comoda si practica aia de strada, da cred ca eleganta iti scoate in evienta feminitatea.parerea mea