| xZeRo a întrebat:

Daca atunci cand faci o comanda pe eMAG, selectezi ridicare din showroom, poti prelua produsul oricand sau este obligatoriu chiar in ziua pe care o arata pe site (ex.: maine de la 13:00)?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

72 de ore, dar si eu am mers a doua zi nu s-a intamplat nimic, dar de ce nu a mai venit la tine ca e inclus in pret, profita de asta
https://www.emag.ro/......l-cumparat

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ai la dispoziție 3-4 zile sa ridici produsul de când ți-a dat mesaj sa vii să-l ridici.

| RAY a răspuns:

72 de ore ai timp de ridicare, tocmai am mai raspuns altui user

| RAY a răspuns (pentru RAY):

72 de ore, dar si eu am mers a doua zi nu s-a intamplat nimic, dar de ce nu a mai venit la tine ca e inclus in pret, profita de asta
https://www.emag.ro/......l-cumparat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai vreo 5 zile la dispozitie sa te duci sa il ridici

| Holiday a răspuns:

"Livrarea in showroom se face gratuit. Exceptie fac produsele din categoria Carti pentru comenzi cu valoare totala mai mica de 50 lei, taxa de livrare pentru aceastea fiind de 4.99 lei.

Daca produsele pe care le-ai comandat sunt pe stoc in showroom, le poti ridica imediat. Daca produsele nu sunt pe stoc in showroom-ul pe care l-ai selectat cand ai inregistrat comanda, te vom anunta prin e-mail sau SMS cand acestea vor ajunge in showroom ca sa le ridici. Din momentul in care au ajuns, produsele sunt pastrate in showroom timp de 4 zile (cu tot cu ziua in care primesti notificarea de ridicare)."

Ai 4 zile din momentul sosirii produselor in care poti merge sa le ridici.